Siedem Źródeł

"Siedem Źródeł"
Płyta "Siedem Źródeł" nagrana w Polak Bros Studio oraz w RHouse Recording Studio (gitara basowa). To pożegnalna płyta genialnego twórcy, kompozytora i gitarzysty - Jacka Polaka. Wydawnictwo z pogranicza rocka progresywnego z domieszkami bluesa, poparte niepowtarzalnym brzemieniem, które zawiera w sobie 12 niesamowitych kompozycji. Wyjątkowej muzyce, autorstwa Jacka i Grzegorza Polaków towarzyszy warstwa tekstowa, będąca dosłownym i ewangelicznym niemalże przesłaniem ich autora - Jacka Polaka. Urokliwe melodie, niezapomniane solówki i niezwykłe podziały rytmiczne wzmocnione niesamowitym brzmieniem siedmiostrunowej gitary - wszystko to znajduje na tym krążku.

1.Intro
2.Alleluja
3.Be As You Are
4.Go Thru Him
5.Zatrzymaj Czas
6.Cisza W Tobie
7.Nirwana
8.Freedom
9.Siedem Źródeł
10.Awakened
11.Broken Blues
12.Happy Eastern
13.Private Liar


Inspired by ...

"Inspired by ..."
Nagrana w 2016 roku w Mielcu "Polak Bros Studio" Zawiera 10 naszych ulubionych coverów ,które do dziś nas inspirują podczas naszych koncertów przed zawsze wspaniałą publicznością.

1.All Right Now - Free
2.Cocaine - JJ Cale
3.Out In The Fields - Gary Moore
4.Stairway To Heaven - Led Zeppelin
5.Child's Anthem - ToTo
6.Enter Sandman - Metallica
7.For The Love of God - Steve Vai
8.Another Brick In The Wall - Pink Floyd
9.Highway Star - Deep Purple
10.Still Got The Blues - Gary MooreBlack Hawk

"Black Hawk"
Płyta "Black Hawk" nagrywana całkowicie w Polak Bros Studio z przerwami na koncerty zagraniczne od 2008 do 2015 roku. Zawiera tylko utwory instrumentalno-wokalne, ale gitarowe partie solowe na pewno zadowolą niejednego fana gitary elektrycznej. Jako gość specjalny, znany polski gitarzysta i wokalista - Grzegorz Skawiński. Grzegorz zagrał drugie solo w utworze "Gold and Money". Pierwsze 9 utworów to autorskie kawałki w języku angielskim a 5 bonusów to wybrane utwory z pierwszej części zaśpiewane po polsku. Płytę promuje znakomity teledysk "Black Hawk" zdobywca drugiej nagrody na festiwalu teledysków w Barcelonie !!!

1.Black Hawk Mielec Rock
2.Stand Up And Run
3.The Plan B
4.Socrates
5.The Wheel Of Life
6.Gold And Money
7.I Know You
8.The Power And The Glory
9.Sunday Track

bonus tracks:

10.Black Hawk Mielec Song
11.Jak Skała
12.Plan
13.Sokrates
14.Koło Życia


Air On 6 Strings

"Lovesick"
Nagrana w 2004/2005 roku w Polak Bros Studio
w Polsce.Jest to angielskojęzyczna wersja płyty "Manhattan-One",lecz znacznie przearanżowana i poprawiona(kawałki wokalne nagrane od nowa),więc godna posłuchania nawet przez tych którzy dobrze znają płytę "Manhattan-One".Płyta jest nagrana z myślą o rynku USA i Europy Zachodniej.Wszystkie kompozycje są autorstwa Jacka i Grzegorza Polaków.Teksty napisał nasz przyjaciel z Anglii pan Gordon Reid.Polecamy :-) !

1.Tasty(instrumental)
2.Yesterday's Friend
3.Nine to Eight(instrumental)
4.Lovesick
5.Manhattan-One(instrumental)
6.Break the Mould
7.Colosseum(instrumental)
8.Holy Time
9.Magistrada(instrumental)
10.Dark Lady
11.Turbo Diesel(instrumental)
12.Guardian Angel
13.Point(instrumental)
14.Nirvana

Granie na Manhattanie


A to moja szkoła DVD "Granie na Manhattanie" dla wszystkich którzy chcą poszerzyć swój zasób techniki o parę ciekawych patentów.Jest to zremasterowana wersja szkoły wydanej przez gdański "Professional Music Press" oraz pismo "Gitara i Bas". W tej wersji przede wszystkim dźwięk jest w pełni stereo (Dolby Digital).Zostały usunięte wszelki szumy i brumy,które były obecne na wersji video.Jak to w DVD,na początku jest plansza menu skąd można bezpośrednio i błyskawicznie przejść do każdego rozdiału szkoły bez przewijania taśmy !Na płycie DVD demonstruję wiele zagrywek i solówek z mojej płyty CD "Manhattan-One" oraz "QŃ".Pokazuję powoli i szybko solo koncertowe pana o nazwisku Paul Gilbert z zespołu "Mr.Big".Wiele ćwiczeń rozgrzewających oraz demonstruję cały "Marsz Turecki" W.A.Mozarta,krok po kroku w wolnym tempie !Mówię też o moim sprzęcie do grania i gitarach.


Air On 6 Strings

"Air On 6 Strings"
Nagrana w 2000- 2001 roku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zgrana i masterowana w Polak Bros Studio
w Polsce. Zawiera 10 największych przeróbek przebojów muzyki poważnej w transkrypcji na rockowy zespół. W maju 2005 roku nagraliśmy nową wersję tej płyty jeśli chodzi o warstwę bębnów i instrumentów smyczkowych i teraz to brzmi naprawdę powalająco! Sam się przekonaj !!!

1.Turkish March - W.A.Mozart
2.Eine Kleine Nachtmuzik (Rondo Allegro) - Mozart
3.Badinerie - Bach
4.Ave Maria - Schubert
5.Flight Of The Bumble Bee - Rymski-Korsakow
6.Cuckoo - Daquinn
7.Pathetique Sonata - Beethoven
8.Symfony No 40 - Mozart
9.Air On G String - Bach
10.Hungarian Dance - Brahms


MaNHaTTaN one

"Manhattan-One"
Nagrana w 1995 roku w Krakowie w "Grelkom Studio". Zawiera 15 utworów - wszystkie moje i Grzegorza kompozycje (oprócz Marsza T.) ,8 instrumentalnych i 7 wokalnych ze mną w roli wokalisty. Aranżacja moja i mojego brata Grześka.23 stycznia 2006 skończyliśmy nagrywać w Polak Bros Studio
nową wersję tej płyty(wszystkie wokalne numery nagrane są na nowo a instrumentalne poddane zostały mastringowi i teraz brzmi to wreszcie tak jak powinno ! Polecam wszystkim !

1.Manhattan-One
2.Powrót do Edenu
3.Wštróbka
4.Ostrożny Anioł
5.Zły-Jak Długo
6.Za Dziewięć Ósma
7.Kto Pyta
8.Colosseum
9.Czas-Przyjaciel Człowieka
10.Magistrada
(środkowe solo-Grzegorz Skawiński "ONA/Kombii")
11.Turbo Diesel
12.Mała Czarna
13.Punkt
14.Holy Time
15.Marsz Turecki


QŃ


Nagrana w 1991 roku w Krakowie "Dworek Białoprądnicki Studio" Wydana przez firmę "Loud Out Records" z Katowic.Zawiera 12 moich i Grzegorza kompozycji(oraz jedną W.A.Mozarta) z których 9 jest instrumentalnych i 3 wokalno-instrumentalne ,śpiewane przeze mnie. Aranżacja moja i mojego brata Grześka.

1.Mr.Pollack
2.Step By Step
3.For Mother
4.The SeaLion
5.Time 11
6.Turkish March
7.Sat 3
8.Back To Back
9.Good Evening
10.Baca
11.Fire
12.QŃ


Nie budźcież Go ze snu

Nie budźcież Go ze snu
Nagrana w 2010 roku w Polak Bros Studio
przez zespół Trzy nie 4 w składzie: Marek Kozik - gitara, śpiew, Grzegorz Polak - perkusja, Piotr Sadłoń - gitara basowa, śpiew oraz gościnnie Jacek Polak - gitara akustyczna. Zawiera 11 znanych, tradycyjnych kolęd w nietypowych rockowych aranżacjach, z elementami bluesa, funky, a nawet jazzu.

1.Cicha noc
2.Do szopy hej pasterze
3.Triumfy Króla Niebieskiego
4.Gdy śliczna Panna
5.Nie było miejsca dla Ciebie
6.O gwiazdo betlejemska
7.Lulajże Jezuniu
8.Wśród nocnej ciszy
9.Gdy się Chrystus rodzi
10.W żłobie leży
11.Mędrcy świata
BONUS TRACKS
12.Miłość to ON (sł. i muz. Marek Kozik)
13. Wszechobecny (sł. i muz. MArek Kozik)

Odwiedziło nas łącznie 3978 osób
© 2013 Adrian Biniecki.